קליקמשכנתאות

המשכנתא המתאימה בשבילך

happy-asian-family-father-mother-daughter-near-new-home-real-estate

בית משלך הוא לא רק חלום.

מחפש ביטחון, יציבות וראש שקט לאורך כל תקופת המשכנתא? חשוב לך לשלוט על גובה הריבית? רוצה להקל על התקציב המשפחתי ולהפחית את ההחזרים? הפתרון הוא לבחור במסלולי המשכנתא המתאימים ביותר עבורך

השירותים שלנו

אנו מציעים לך הלוואה בתנאי משכנתא נוחים.

בית משלך הוא לא חלום רחוק. תכיר את המשכנתא הטובה ביותר בשבילך בנתאים נוחים ומשתלמים

הלוואות לבעלי נכס

יש לך דירה בבעלותך? תוכל למשכן אותה ולקבל הלוואת משכנתא !משכנתא בשעבוד נכס מאפשרת לך לקבל הלוואה החל מ-200 ש"ח ובלבד שהנך בעלים של דירה אותה ניתן לשעבד להבטחת ההלוואה.

מחזור משכנתא

מיחזור משכנתא מאפשר לשדרג את תנאי המשכנתא הקיימת שלך על ידי נטילת משכנתא חדשה, בהנחה ששיעורי הריבית גבוהים או נמוכים במיוחד, או כאשר שער הדולר משתלם. בדרך זו ניתן ליהנות מחיסכון משמעותי ומתנאים טובים יותר.

משכנתא מנצחת

רוכשים דירה להשקעה או למגורים ונהנים מ-5 שנים של שקט ומהקלה בהחזר החודשי משכנתא מנצחת מאפשרת לכם ליהנות מהקלה משמעותית בהוצאה החודשית. אנו מציעים לכם שבע שנים של שקט, כאשר במהלך תקופה זו תחזירו רק חלק מתשלומי ההלוואה, ועל החלק הנותר תשלמו ריבית בלבד.

משכנתא צמודה

אתה קובע מתי ישתנה גובה הריבית מסלול הלוואה לתקופה של עד 30 שנה. כאן הריבית תיקבע מחדש במועדים קבועים מראש לפי הבחירה שלך במעמד החתימה על ההלוואה: אחת לשנה, אחת לשנתיים וחצי או אחת לחמש שנים.

מחשבון משכנתא

מחשבון משכנתא הוא כלי נוח לכל מי שמתלבט בנוגע ללקיחת משכנתא לטובת רכישת נכס. לתוך מחשבון משכנתא ניתן להזין נתונים שיסייעו לבצע חישוב משכנתא, כגון סכום ההלוואה, תקופת ההחזר הרצויה, החזר חודשי רצוי, מדד וריבית, ולראות כיצד שינוי אחד הפרמטרים משפיע על האחרים.

תתקדם לבית משלך

אנו מציעים לך הלוואה בתנאי משכנתא נוחים.

מיחזור משכנתא

משכנתא נלקחת לעשרות שנים שבמהלכן חלים הרבה מאוד שינויים בחיים. כך עלול לקרות שבעוד כמה שנים המשכנתא שלך תתחיל להכביד על התקציב המשפחתי, ובמקביל אולי יחולו גם שינויים במדד המחירים לצרכן ובשערי ריבית הפריים או המט"ח. במקום להיות מתוסכל מכך שיכולת לעשות הכל אחרת, פשוט תמחזר. מיחזור משכנתא זהו שמו של תהליך שבו אתה מחליף את המשכנתא הישנה בחדשה כשהמטרה היא לקבל תנאים טובים יותר.

טיפים לרכישת דירה

במסגרת רכישת דירה ישנן עלויות נלוות נוספות שכדאי לקחת בחשבון, כדי לחשב את מחירה הריאלי של הדירה המחיר האמיתי של רכישת דירה אינו כולל רק את הסכום שתשלם למוכר או למתווך וגם אינו כולל רק את התשלום על הלוואת משכנתא.

מימון דירה מקבלן

רכישת דירה שעתידה להיבנות חושפת את הרוכש, ואת הבנק שמממן אותו, לסיכונים שונים, החל מעליית מחירי הבנייה ועד לשינוי במצבו הכלכלי של הקבלן או לחוסר יכולת של הקבלן להשלים את הבנייה. בשונה מכך, דירה מיד שנייה הינה קיימת, והשאלה היחידה שעומדת על הפרק היא מהו ערכה האובייקטיבי. מכיוון שמחירה נקבע על ידי המוכר, מומלץ לערב שמאי אובייקטיבי שיבצע הערכת שווי לדירה. זו גם לרוב תהייה דרישת הבנק שיעניק את המשכנתא. הבדלים אלו בין דירה מקבלן לבין דירה מיד שנייה משפיעים על אפשרויות המימון.

מובילים בתחום המשכנתאות

מחפש ביטחון, יציבות וראש שקט לאורך כל תקופת המשכנתא? חשוב לך לשלוט על גובה הריבית?הפתרון הוא לבחור במסלולי המשכנתא המתאימים ביותר עבורך

מגוון הלוואות עד 20 שנה, ללא הצמדה ועם ריבית משתנה – על בסיס מרווח קבוע מריבית הפריים.

מוזמנים לפנות אלינו בכל זמן בכל מקום ובכל שעה הצוות שלנו ערוך ומוכן במיוחד בשבילכם.

הצוות שלנו ערוך ומיומן ברשותנו המון מידע וניסיון על מנת לתת לכם את ההצעה הטובה ביותר.

מעויינים ביעוץ ללא עלות

השאירו פרטים בטופס המצורף ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם