DreamHome

DreamHome

דרים הום התחדשות עירונית

Building for you

DreamHome

מחפש חברת בניה שעוסקת בהתחדשות עירונית?

להיות בטופ ובמצוינות זה המוטו שלנו , אנחנו מתמחים בבניה איכותית ויוקרתית , בניה לגובה, בניה פרטים והתחדשות עירונית 

luxury-interior-exterior-design-pool-villa-with-livingroom

בניה למגזר הפרטי

modern-business-center

בניה למגזר הציבורי

asphalt-road-modern-city

התחדשות עירונית

הפוך היום לידים ללקוחות בפחות מאמץ

השאירו פרטים ונשמח לסייע

קצת עלינו

הינה קבלן בניין רשום ובעלת ותק רב בתחום, החברה עוסקת בתחום הבנייה, הפיתוח, שלד+גמר, קבלנות למרכיבים שונים בבניין, שיפוצים, הריסה, תשתיות ועוד. פרג בנייה מספקת ללקוחותיה פתרון מקצועי ומותאם אישית, הכולל ליווי אישי וצמוד לאורך כך הדרך בין אם אנחנו הקבלן האחראי על כל הפרויקט או רק על מרכיב מסוים בו.

נגן וידאו

Our Amazing Clients

DreamHome

עובדים עם החברות המובילות בעולם

פרויקטים בבניה בשיתוף פעולה עם חברות נדלן

הפרויקטים האחרונים שביצענו

beautiful-view-blue-lake-captured-from-inside-villa
solar-panels-roof-modern-house-harvesting-renewable-energy-with-solar-cell-panels-exterior-design-3d-rendering

פרויקטים בהקמה בשיתופי פעולה

הינה קבלן בניין רשום ובעלת ותק רב בתחום, החברה עוסקת בתחום הבנייה, הפיתוח, שלד+גמר, קבלנות למרכיבים שונים בבניין, שיפוצים, הריסה, תשתיות ועוד. פרג בנייה מספקת ללקוחותיה פתרון מקצועי ומותאם אישית, הכולל ליווי אישי וצמוד לאורך כך הדרך בין אם אנחנו הקבלן האחראי על כל הפרויקט או רק על מרכיב מסוים בו.

3.jpg

שאלות ותשובות

השאלות והתשובות הנפוצות ביותר

לפני תחילת פרויקט תמ"א 38, יש לרכז את בעלי הדירות כולם, ולוודא כי קיימת הסכמה על יציאה לפרויקט באופן משותף. במידה ואכן קיימת הסכמה, יש לבחור נציגות של בעלי הדירות. בהמשך תתבצע פניה של בעלי הדירות אל מספר יזמים פוטנציאליים ובחירה של יזם.

התהליך הראשוני (לאחר הסכמה על בחירת היזם והסכמת בעלי הדירות) כולל הגשת אישורים לוועדת התכנון והבנייה המקומית. קבלת האישורים הנדרשים לוקחת פרק זמן של כעשרה חודשים עד שנה. תהליך חיזוק ושיפוץ הבניין עשוי להימשך בין שנה לשנה וחצי, בהתאם לנדרש ולחברה המבצעת.

בידקו האם מובטחת הפחתה בשכר הדירה במהלך הפרויקט, והאם בעל הדירה מתחייב לעדכן אתכם בהתקדמות המשא ומתן על הפרויקט. כמו כן, קיימת אפשרות להוסיף סעיף המתיר יציאה מהחוזה בכל שלב, אך זהו לא סעיף הקיים בכל החוזים. כדאי להכניס לחוזה סעיף בו הקבלן מקבל עליו את ביטוח המבנה ואחריות לתיקונים שונים העלולים להתרחש במהלך הפרויקט.

שעות העבודה המקובלות הן כקבוע בחוק. זמני העבודה המקובלים הם החל משעות הבוקר (בשבע או שמונה) ועד לשעות אחר הצוהריים (סביב השעה חמש). זאת גם כדי לא לפגוע באיכות החיים של הדיירים במסגרת הפרויקט ולצמצם ככל הניתן את השעות בהן ייחשפו לרעשים ולאי נוחות כתוצאה מהשלמת התהליך.

בהתקשרות מול הקבלן באמצעות חוזה, פרטי הקבלן חייבים להופיע במלואם. כמו כן נדרש לציין את מספר החברה המבצעת, ופרטיו של איש הקשר מטעם הקבלן. החוזה צריך לכלול סעיף המציין את ערבונות הקבלן להשלמת הפרויקט, במידה וקבלן אחר יידרש להשלים את הפרויקט במקומו.

ניתן לבצע תמ"א 38 בבתים פרטיים, בתנאי שמתקיימים מספר תנאים. הראשון, הבית נבנה לפני שנכנסו לתוקף תקני הבנייה החדשים, לפני שנת 1980. התנאי השני הוא שמדובר על בית בעל קיר משותף, בצמוד לבית נוסף. שטחם המצרפי של הבתים צריך להיות גדול מ-400 מ"ר.

מה אומרים הלקוחות המרוצים שלנו

החוויה הייתה מצוינת. עשינו שיפוץ כללי והתוצאה מדהימה. הוא עשה עבודה מעל ומעבר אני ממש מרוצה. אני חושבת שמגיע לו 10 מתוך 10 מקצוען אמיתי ממליץ לכולם בחום ואהבה.

4.5/5

אופק ברבי

קודם כל, הבן אדם מאוד הרשים אותי מבחינת הידע, נתן טיפים שמאוד עזרו.בחרנו בו למרות שההצעה שלו הייתה קצת יותר יקרה. החלטנו ללכת עליו כי מאוד התחברנו לבן…

4.5/5

שלי ברנס

החוויה עם החברה הייתה מצוינת. עשינו שיפוץ כללי והתוצאה מדהימה.הוא עשה עבודה מעל ומעבר אני ממש מרוצה.אני חושבת שמגיע לו 10. הכל הלך איתו בצורה חלקה כל כך…

5/5

יעקוב לוק

צרו איתנו קשר

מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר ונענה בהקדם האפשרי

סניף רמת גן

סניף פתח תקווה