אז איך סוגרים עסקה ? כל השלבים בתהליך

How do you close
a deal

01

שלב ראשון בתהליך

STEP ONE

החלק הראשון בתהליך העבודה שלנו מתרחש באמצעות האתר.

באתר תוכלו למצוא ערכות עיצוב קלות לתפעול ולהתאמה אישית על מנת שתוכלו לייצר אתרים מדהימים בצורה קלה ומהירה יותר מכל מה שהכרתם. באמצעות האתר שבנינו תוכלו לבחור ממגון רחב של עיצובים מוכנים הנועדו להגדיר את המטרות והיעדים של בניית אתר האינטרנט.

לאחר שבחרתם עיצוב, ניתן ליצור איתנו קשר דרך הוואצפ / פייסבוק / אינסטגרם / מייל או השארת פרטים דרך האתר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה מותאמת הכוללת את כלל הפתרונות.

S.DIGITAL
S.DIGITAL
02

שלב שני בתהליך

STEP TWO

בחלק השני בתהליך העבודה שלנו, לאחר שהכרנו וסגרנו הסכם הכולל חוזה חתום מצד הלקוח , מעבירים אלינו  20% ממערך ההזמנה , ולאחר מכן אתם מקבלים מאתנו ישירות למייל שאלון מפורט לגבי רשימת החומרים שאתם אמורים לספק לאתר. מרגע שליחת השאלון המלא בחזרה, תתבצע הטמעה של מערכת ניהול תוכן ממודל לבחירת הלקוח. 

על מנת שהאתר יעלה לאוויר בהקדם, רצוי ואף מומלץ להעביר את כל החומרים בצורה מסודרת ומהירה עפ"י הדרישות שנשלחו אליכם במייל.

*חשוב לציין כי התשלום עבור הדומיין והאחסון אינם כלולים במחיר והינם באחריות הלקוח בלבד, את התשלום תוכלו לבצע באופן עצמאי או שנוכל לסייע לכם בתוספת תשלום נוסף – עבור דמי שירות .

03

שלב שלישי ואחרון בתהליך

STEP THREE

והנה, הגענו לסוף התהליך.
לאחר שמעבירים את שאר התשלום , הלקוח מקבל מאתנו פרטי גישה מלאים למערכת ניהול האתר, מערכת זו הינה מערכת ניהול תוכן ידידותית המאפשרת ללקוח לערוך, למחוק ולעדכן אזורים באתר האינטרנט בכל עת.

בנוסף, מתבצעות בדיקות מקיפות לאתר האינטרנט טרם עלייה לאוויר. כחלק מבדיקות האיכות, אנו מבצעים סקירה להתאמת האתר לכלל המכשירים ובדיקת מהירות טעינת העמודים באתר .
ויש לכם אתר מוכן בשלושה שלבים פשוטים! 🙂

*מרגע סיום העבודה על האתר וקבלת פרטי גישה , האתר באחריות והבלעדית של הלקוח, Sdigital איננה אחראית על ניהולו ,קידומו או שינויים ותיקונים בו.

ON AIR

אצלנו תמצאו מגוון עיצובים ברמה אחרת! בואו לעצב את העסק שלכם עוד היום !

LET'S DESIGN YOUR BUSINESS

ערכות עיצוב מותאמות לכל מכשיר

עם הניסיון והידע שלנו באפיון ובניית אתרים ברשותנו מאגר של עיצובים המותאמים במיוחד עבורכם.

חווית משתמש נוחה

עיצוב בדגש על חוויות משתמש, התאמה של השפה הגרפית הנכונה לאתר שלך ולמשתמשים בו תוך יצירת אתרים ייחודים ועכשוויים.

מערכת ניהול אתר ידידותית

מערכת ניהול תוכן ידידותית המאפשרת ללקוח לערוך, למחוק ולעדכן אזורים באתר האינטרנט בכל עת.

Contact Us

כדי להנות מהעיצובים שלנו, אנא השאר פרטים ונשמח לפנק אותך! ניתן לשלוח הודעת Whatsapp , מייל s.digitalhg@gmail.com או להשאיר פרטים בטופס המצורף ונחזור בהקדם האפשרי.
Creative Design Studio

צור קשר

s.digitalhg@gmail.com
שעות פעילות:
א'-ה' 09:00-17:00

עקבו אחרינו

Creative design studio

2021 © All rights reserved to s.digital